section

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ ČÍNŠTINY S KONFUCIOVÝM INSTITUTEM  复活节中文竞赛

SOUTĚŽTE S KONFUCIOVÝM INSTITUTEM O ONLINE KURZ ČÍNŠTINY ZDARMA V DÉLCE 12 TÝDNŮ A DALŠÍ HODNOTNÉ CENY!

Pořádání kvalitních prezenčních kurzů je naší prioritou. Současná doba nám bohužel nedovoluje se potkávat na našich prezenčních kurzech, avšak v našich aktivitách nezahálíme. Jako poděkování za Vaši přízeň jsme si pro naše facebookové fanoušky připravili online soutěž v čínském jazyce. Pokud máte chuť ověřit si své jazykové dovednosti, neváhejte a zúčastněte se naší v pořadí již druhé online soutěže. Soutěž proběhne formou online testu, který obsahuje celkem 25 otázek. Otázky v testu jsou ze všech úrovní HSK.

KDY? 

Ve dnech od 29. 3. 2021 do 4. 4. 2021. 
Vyhlášení proběhne v pátek 9. 4. 2021

KDE?

Na našich facebookových a webových stránkách a na platformě Kahoot.com.

Jaké jsou ceny pro vítěze?

Hlavní výhrou v každé úrovni je poukaz na semestrální online kurz čínštiny dle vlastního výběru. Ve hře jsou i další zajímavé ceny jako například učebnice HSK Standard Course a čínská beletrie v českém překladu od významných autorů jako jsou Yu Hua, Su Tong a další. Celkem vyhlašujeme 10 míst:

 1. 100% sleva na online kurz v ceně 2 400 Kč + originální hrníček KI
 2. 50 % sleva na online kurz v ceně 2 400 Kč  + originální hrníček KI
 3. 30 % sleva na online kurz v ceně 2 400 Kč + originální hrníček KI
 4. Učebnice HSK Standart Course + originální hrníček KI
 5. Učebnice HSK Standart Course + originální hrníček KI
 6. Knížka z edice XIN + originální hrníček KI
 7. Knížka z edice XIN + originální hrníček KI
 8. Sada štětců na kaligrafii + originální hrníček KI
 9. Štětec na kaligrafii + originální hrníček KI
 10. USB flash disk+ originální hrníček KI

JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE?

 1. Staňte se fanouškem naší facebookové stránky Konfuciův institut VŠFS Praha
 2. Dejte "To se mi líbí" soutěžnímu příspěvku na Facebooku
 3. Sdílejte soutěžní příspěvek na svém Facebookovém profilu jako Veřejný
 4. Začátek soutěže bude oznámen formou facebookového příspěvku. Příspěvek odkazuje na platformu Kahoot.com, kde test najdete. Soutěžní test vyplňte.
 5. V testu vyplňte své uživatelské jméno na Facebooku a e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Výherce bude vybrán na základě nejvyššího počtu dosažených bodů.

PLATFORMA KAHOOT.COM

První den soutěže na našem FB a našich webových stránkách zveřejníme odkaz na soutěžní kvíz na webu Kahoot.com. Každý účastník soutěže klikne na odkaz, vyplní své uživatelské jméno na Facebookovém profilu a spustí se kvíz. Kvíz má celkem 25 otázek. Vyplnění jednoho kvízu zabere cca 30 minut. Kvíz lze vyplnit kdykoliv během soutěžních dnů. Posledním bodem, kterou účastní soutěže vyplňuje, je kontaktní e-mailová adresa nebo telefonní číslo.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je Konfuciův institut, Vysoká finanční a správní a.s., Estonská 500/3, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha (IČ: 26138077, DIČ: CZ699002927) – dále jen „Pořadatel“.

Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá na webových (https://www.konfucius-vsfs.cz/) a facebookových (https://www.facebook.com/konfucius.vsfs) stránkách Konfuciova institutu při Vysoké škole finanční a správní v období od 29. 3. 2021 do 4. 4. 2021.

Výherci soutěže budou vybráni dle podmínek uvedených v bodě „Výběr výherců“, a to v pátek 9. 4. 2021.

Účast v soutěži

Soutěže se mohou účastnit všechny fyzické osoby s doručovací adresou na území ČR, které označily facebookovou stránku Konfuciuv institut, VŠFS Praha jako „To se mi líbí“ a akceptují uvedená pravidla soutěže. Dále má soutěžící povinnost označit soutěžní příspěvek jako „To se mi líbí“ a sdílet ho na svém profilu.

Účastník vyplní soutěžní test, který sestává z 25 otázek sestavených napříč úrovněmi.

Dne 29. 3. 2021 zveřejníme na našich webových stránkách a na našem FB profilu odkaz na soutěžní kvíz. Odkazy směřují na platformu Kahoot.com. Soutěžní kvíz má 25 otázek. Účastník v testu vyplní svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a stejné jméno, jako je jeho uživatelské jméno na Facebooku. Kvíz je možné vyplnit pouze pouze v týdnu od 29. 3. 2021 do 4. 4. 2021.  Test je povoleno vyplnit pouze jednou.

Účast v soutěži není podmíněna nákupem kurzovného ani zboží.

Každý soutěžící musí splnit podmínky uvedené v bodě „Jak se zapojit do soutěže?“. Soutěžící se může soutěže účastnit jen jednou. 

Způsob výběru výherce

Soutěž probíhá formou testu, přičemž na základě správnosti jeho vyplnění se budou vyhlašovat první tři místa. První tři místa obsadí účastníci s nejvyšším počtem bodů. Na výhru má nárok soutěžící, který splnil podmínky soutěže.

Vyhlášení výsledků soutěže proběhne v pátek 9. 4. 2021.

Výherce bude vybrán na základě nejvyššího počtu dosažených bodů. Pokud více lidí dosáhne stejného počtu bodů, výherce se vybere během živého vysílání náhodným losováním na https://wheeldecide.com/.

Na poskytnutí výhry nevzniká právní nárok, není možné ji vymáhat soudní cestou a nelze po Pořadateli požadovat finanční protiplnění v hodnotě výhry.

Pořadatel vypořádá případnou srážkovou daň z výhry, pokud tato povinnost vyplývá ze zákona o dani z příjmů.

Výhra

V soutěži je možné vyhrát následující ceny:
1.    Místo: 100% sleva na online kurz v ceně 2 400 Kč + originální hrníček KI
2.    Místo: 50 % sleva na online kurz v ceně 2 400 Kč  + originální hrníček KI
3.    Místo: 30 % sleva na online kurz v ceně 2 400 Kč + originální hrníček KI
4.    Místo: Učebnice HSK Standart Course + originální hrníček KI
5.    Místo: Učebnice HSK Standart Course + originální hrníček KI
6.    Místo: Knížka z edice XIN + originální hrníček KI
7.    Místo: Knížka z edice XIN + originální hrníček KI
8.    Místo: Sada štětců na kaligrafii + originální hrníček KI
9.    Štětec na kaligrafii + originální hrníček KI
10.  Místo: USB flash disk+ originální hrníček KI

Oznámení o výhře

Výhra bude výherci oznámena v komentářích pod soutěžním příspěvkem a rovněž na e-mailovou adresu nebo telefonicky, dle údajů vyplněných soutěžícím. V e-mailu/telefonicky požádáme soutěžícího o uvedení kontaktní adresy. Pořadatel neodpovídá za správnost kontaktních údajů a výherci nevzniká povinnost výhru převzít. Výhru zašleme poštou na kontaktní adresu v České republice do 14 dnů. Výhru nezasíláme do zahraničí.

Vyloučení z účasti v soutěži

Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže soutěžící, kteří porušili výše uvedená pravidla, nebo u kterých bylo zjištěno důvodné podezření na porušení těchto podmínek. Pořadatel je oprávněn soutěžícího vyřadit se soutěže. Rozhodnutí pořadatele je konečné.

Ochrana osobních údajů

Vysoká škola finanční a správní a.s. je oprávněna zveřejnit uživatelské jméno na Facebookovém profilu soutěžícího na svých profilech na sociálních sítích a webových stránkách. 

Poskytnutí osobních údajů (uživatelské jméno na Facebookovém profilu, e-mailová adresa nebo telefonní číslo) soutěžícím je dobrovolné, ale nutné pro účast v soutěži. Poskytnutím těchto údajů soutěžící souhlasí se zpracováním osobních údajů.

Chcete zlepšit své znalosti čínštiny?

Neváhejte se přihlásit na některý z našich jazykových kurzů!

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE.

Mgr. Petra Maršálková
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 770 165 000