section

Čínské uzly a vystřihovánky

Seznamte se s čínskými uzly pro štěstí a tradičními papírovými vystřihovánkami. Naučíte se uvázat dva druhy uzlů z hedvábných stuh a vyzkoušíte si tradiční čínské vystřihovánky. Kdy se vystřihovánky používají? Jaký je nejvhodnější motiv? Na workshopu se dozvíte potřebné informace, které pak můžete využít k vlastní tvorbě.

Program je vhodný pro děti od 8 let i dospělé. Veškerý potřebný materiál zajistíme.

Proč si vybrat právě náš workshop?

  • Workshopy probíhají v příjemném prostředí našeho Konfuciova institutu a Vysoké školy finanční a správní. Účastníkům našich workshopů a kurzů je přístupná rozsáhlá knihovna plná čínských knih a publikací zaměřených na čínskou kaligrafii, čaj, vystřihovánky, historii, poezii a mnoho dalšího.
  • Individuální přístup. Workshopy probíhají v menších skupinkách a lektoři tak mají dostatek času se Vám plně věnovat, aby byl Váš zážitek z workshopu co nejautentičtější.

Pro koho je workshop vhodný?

Workshop o čínských uzlech a vystřihovánkách je vhodný pro všechny, kteří rádi tvoří a jsou kreativní. Workshop je zajímavý pro děti od 8 let i pro dospělé.

V jakém jazyce workshop probíhá?

Naše lektorky jsou převážně rodilé Číňanky, workshop probíhá v  anglickém jazyce. V případě zájmu účastníků nabízíme možnost překladu do češtiny. V případě zájmu o překlad to prosím uveďte do poznámky v přihlášce. Překlad délku workshopu natáhne o cca 30 minut. Workshop lze realizovat také v českém jazyce, a to pod vedením českého lektora.

Co si potřebuji na workshop připravit?

Na workshop s sebou nemusíte nic mít, veškerý potřebný materiál jakými bude k dispozici na místě a je zahrnut v ceně kurzu. Součástí kurzu je i občerstvení (čaj, voda).

Neumím kreslit, mohu se i tak přihlásit na workshop?

Určitě, na našich workshopech ukážeme všechny techniky postupně krok za krokem.

Jsou workshopy vhodné pro začátečníky, nebo máte i něco pro pokročilé?

Naše workshopy jsou primárně určeny laické veřejnosti. Pokud už máte v dané oblasti zkušenosti, které chcete rozšířit, rádi Vám připravíme pokročilý workshop na míru. Ten lze objednat přes formulář v individuálních lekcích zde: https://www.konfucius-vsfs.cz/jazykove-kurzy-a-zkousky/individualni-kurzy-cinstiny/

Minimální kapacita je 5 osob, maximální kapacita 15 osob.

Ke stažení

PDFsylabus, 124 kB


PRO VÍCE INFORMACÍ A OBJEDNÁNÍ VÝUKY NÁS KONTAKTUJTE.

Mgr. Petra Maršálková
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 770 165 000