section

Ekonomické přednášky

Hlavní zaměření Vysoké školy finanční a správní na finance a mezinárodní ekonomiku se promítá i do Konfuciova institutu. Ekonomicko-podnikatelský think tank přináší několikrát do roka analýzy čínské ekonomiky a ekonomické přednášky na témata globální ekonomiky, měnových trhů, financí. Přehled plánovaných přednášek naleznete níže.

Zveme vás na přednáškový cyklus

Konfuciův institut Vám letos přináší cyklus „Okénko do finančních trhů“, které si pro Vás připravil prorektor VŠFS doc. RNDr. Petr Budinský, CSc. Okénka se budou konat pravidelně čtvrtletně.

Připojte se na druhou přednášku z cyklu „Okénko do finančních trhů“, kterou pořádáme v pondělí 24. 5. 2021 od 17:00 do 18:15 hod, následuje prostor pro diskuzi. Přednáší prorektor VŠFS doc. RNDr. Petr Budinský, CSc., moderuje Mgr. Helga Bedáňová, ředitelka Konfuciova institutu v Praze. Těšíme se na Vaši účast!

Témata okének:

  • Globální ekonomika
  • Dluhopisy a měny 
  • Akcie a komodity 

Jak se připojit?

Okénko probíhá online v aplikaci Microsoft Teams, můžete se připojit přes počítač nebo mobilní aplikaci. Odkaz obdržíte emailem po vyplnění registrace k přednášce.

Účast na přednášce je podmíněna registrací a je zdarma. V případě zájmu o účast se prosím registrujte zde:

Aktuálně vypsané termíny:


Fatal error: Call to undefined function show_ekonomicka_prednaska() in D:\Sites\web_3372643922141182078510981\www\www\obsah\stranky\kurzy\kurzy.inc.php on line 315