section

Chinese Speaking Corner (Čínský debatní koutek)

Učíte se čínsky, ale nemáte s kým procvičovat konverzaci? Chybí Vám prezenční výuka a máte se chuť dále vzdělávat nebo jen chcete efektivně vyplnit volný čas? Přihlaste se na naše on-line Speaking Cornery, které budou pod vedením rodilých mluvčích probíhat každý týden na naší platformě MS Teams, a to zcela zdarma! Ve virtuálním prostoru budete mít možnost si popovídat s rodilým mluvčím, sdílet zkušenosti se studiem čínštiny, nebo třeba i probrat některé problematické gramatické jevy. Připravíme zajímavá konverzační témata.

KDY?

Tři pátky 20.11., 27.11. a 4.12.2020 v čase od 12.00 do 13:00, po registraci obdrží zájemce více informací včetně odkazu na MS Teams.

KDE?

Online přes MS Teams Konfuciova institutu 

S KÝM?

Akce se účastní čeští í čínští studenti

JAK TO PROBÍHÁ?

Přihlášený účastník dostane bližší informace o konkrétních třech termínech Chinese Speaking Corneru včetně odkazu na MS Teams. Termíny budou rozdělené podle úrovně na začátečníky (HSK1 a HSK2), na středně pokročilé (HSK2 a HSK3) a na pokročilé (HSK4 a HSK5). V dobu konání si účastník otevře odkaz a debatuje s čínskými studenty. Pro studenty začátečníky připravíme na každou akci zajímavá témata jako čínské jídlo, filmy apod. Pokročilejší studenti mohou řešit různá aktuální témata, o které se zajímají.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

  • Vyplňte formulář s přihláškou
  • Zvolte si svou úroveň (HSK1/2, HSK3/4, HSK5/6) 
  • Ozveme se Vám s nabídkou konkrétních termínů
  • Účast je zdarma
Přihlašovací formulář Chinese Speaking Corner

povinné položky jsou vyznačeny tučně

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE.

Mgr. Helga Bedáňová
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 770 165 000

Bc. et Bc. Markéta Záhumenská
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 777 364 213