section

Chinese Speaking Corner (Čínský KONVERZAČNÍ koutek)

Učíte se čínsky, ale nemáte s kým procvičovat konverzaci? Chybí Vám prezenční výuka a máte se chuť dále vzdělávat nebo jen chcete efektivně vyplnit volný čas? Přihlaste se na naše čínské konverzační koutky, které budou probíhat prezenčně anebo online pod vedením zkušených lektorů a to zcela zdarma! Budete mít možnost popovídat si, sdílet zkušenosti se studiem čínštiny, nebo třeba i probrat některé problematické gramatické jevy. Připravíme pro vás zajímavá konverzační témata.

ONLINE KONVERZAČNÍ KOUTEK

Čtvrtek 22. července a 26. srpna od 17:30 do 19:00 online přes MS Teams Konfuciova institutu. Po registraci obdrží zájemce odkaz na MS Teams.

JAK TO PROBÍHÁ? Přihlášený účastník dostane informace o konkrétním termínu Chinese Speaking Corneru včetně odkazu na MS Teams. Termíny budou rozdělené do dvou skupin podle úrovně na začátečníky (HSK1 a HSK2) a na středně pokročilé (HSK2 a HSK3). V době konání si účastník otevře odkaz a bude konverzovat s učitelem a dalšími studenty. Pro studenty začátečníky připravíme na každou akci zajímavá témata z čínské kultury. Pokročilejší studenti mohou řešit různá aktuální témata, o která se zajímají.

KONVERZAČNÍ KOUTEK V ČAJOVNĚ

Pátek 23. července a 27. srpna od 17:30 do 19:00 v Čajovně Origin, Charvátova 1988/3, Praha 1, www.origin.cz

JAK TO PROBÍHÁ? Sejdeme se ve stylovém prostředí čínské čajovny v centru Prahy. Účastníci se rozdělí do dvou skupin podle úrovně na začátečníky (HSK1 a HSK2) a na středně pokročilé (HSK2 a HSK3). Nad čínským čajem budete konverzovat s učitelem a dalšími studenty. Pro studenty začátečníky připravíme na každou akci zajímavá témata jako čínský čaj, jídlo, filmy, hudba apod. Pokročilejší studenti mohou řešit různá aktuální témata, o která se zajímají.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

  • Vyplňte formulář s přihláškou
  • Zvolte si svou úroveň (HSK1/2 nebo HSK3/4) 
  • Vyberte si prezenční nebo online variantu
  • Vyberte si konkrétní termín
  • Účast je zdarma
Přihlašovací formulář Chinese Speaking Corner

povinné položky jsou vyznačeny tučně

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE

Bc. Klára Štiplová
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 770 165 000