section

Čínská tušová malba

Starodávné umění tušové malby ovládali jen ti největší mistři východu. Chce to vnitřní rovnováhu, cit pro tah, klidnou mysl a pevnou ruku. Láká vás východní kultura, která přetrvává do dnes a stále umí šokovat svou krásou a smyslem pro detail? Pokud ano, oddejte se kurzu malby čínskou tuší, která rozšíří vaše obzory v oblasti výtvarného umění. Staňte se novým mistrem!

Termín: 4. 2. – 1. 4. 2021 vždy 1 x za 14 dní čtvrtek 17:30 - 20:00 hod.

Místo: Estonská 500, 101 00 Praha 10-Vršovice

Kapacita: maximálně 10 osob (minimální kapacita 3 osoby)

Cena: 3 450 Kč s DPH za všech 5 lekcí (první dvě lekce je možné zakoupit samostatně za cenu 790,- Kč/lekce)

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?

Workshop je vhodný pro všechny milovníky (nejen) čínského umění, ale také pro děti od 10 let – každý účastník si s sebou může přivést jedno dítě, které bude mít v doprovodu dospělé osoby vstup zcela ZDARMA.

Workshopy probíhají v menších skupinkách a lektoři tak mají dostatek času se Vám plně věnovat, aby byl Váš zážitek z workshopu co nejautentičtější.

V JAKÉM JAZYCE WORKSHOP PROBÍHÁ?

Workshop tušové malby povede malířka, ilustrátorka a grafička paní Daniela Renčová a výuka tak bude probíhat v češtině.

CO SI POTŘEBUJI NA WORKSHOP PŘIPRAVIT?

Na workshop s sebou nemusíte nic mít, veškerý potřebný materiál (rýžový papír, tuš a čínské štětce) bude k dispozici na místě a je zahrnut v ceně kurzu. Součástí kurzu je i občerstvení (čaj, voda).

JSOU WORKSHOPY VHODNÉ PRO ZAČÁTEČNÍKY NEBO PRO POKROČILÉ?

Naše workshopy jsou primárně určeny laické veřejnosti. Pokud už máte v dané oblasti zkušenosti, které chcete rozšířit, rádi Vám připravíme pokročilý workshop na míru. Ten lze objednat přes formulář v individuálních lekcích zde: https://www.konfucius-vsfs.cz/jazykove-kurzy-a-zkousky/individualni-kurzy-cinstiny/

Je nutné absolvovat všech 5 lekcí nebo je možné navštívit pouze některé z nich?

Jednotlivé lekce na sebe budou navazovat a zvláště poslední hodina bude vycházet ze 4 předešlých, tudíž doporučujeme zakoupit celý kurz jako balíček 5ti lekcí. Pokud Vám však například nevyhovují všechny termíny, první dvě lekce je možné zakoupit samostatně, a to za cenu 790,- Kč za lekci. Podrobné informace k obsahu lekcí naleznete v sylabu.

Ke stažení

PDFProgram workshopu Čínská tušová malba, 156 kB

Aktuálně vypsané kurzy:


PRO VÍCE INFORMACÍ A OBJEDNÁNÍ VÝUKY NÁS KONTAKTUJTE.

Mgr. Helga Bedáňová
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 770 165 000

Bc. et Bc. Markéta Záhumenská
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 777 364 213