section

Individuální kurzy čínštiny

NEMÁME NABÍDKU PRO VÁS? VYTVOŘÍME VÁM KURZ ŠITÝ NA MÍRU.

Chcete mít lektora jen sám pro sebe? Chcete výuku zaměřenou přesněna své potřeby a učit se vlastním tempem? Máte časově náročné zaměstnání a termíny skupinových kurzů vám nevyhovují?

  • Pro studenty se speciálními požadavky, zájemci o intenzivní výuky nebo prostě jen ty, kteří chtějí mít lektora jen pro sebe, máme individuální kurzy. Nastavení výuky je plně na vás. Lekce se mohou být zaměřeny na vámi požadovaná témata nebo mít standardní obsah. Lektorka se bude po dobu výuky věnovat výhradně a pouze vám a vy tak získáte možnost zlepšit si Vaše konverzační schopnosti, výslovnost a především budete mít dostatek času na zodpovězení všech vašich dotazů a vyjasnění nejasností v jakýchkoliv oblastech studia.
  • Forma výuky je prezenční nebo online dle požadavků studenta.
  • Výuková hodina může mít délku 60 nebo 90 minut s libovolnou frekvencí včetně víkendů.
  • Naši lektoři jsou rodilí mluvčí. Mají adekvátní vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s výukou čínštiny jako cizího jazyka. Výuka probíhá v angličtině, u pokročilých kurzů v čínštině. Nepotřebujete ale umět anglicky perfektně, pohodlně vám vystačí průměrná úroveň B1. Pokud však preferujete výuku v českém jazyce, jsme připraveni zajistit kurz vedený vysoce kvalifikovaným českým lektorem.
  • Vhodné také jako individuální příprava na jazykové zkoušky HSK a HSKK.
  • Individuální kurz je vhodný pro jednoho nebo dva studenty.
  • Cena individuální výuky (online i prezenční) je 600 - 900 Kč s DPH/60 minut dle konkrétní poptávky
  • Učebnice: po konzultaci se studentem nabídneme nejvhodnější učebnici, mezi námi nejvíce doporučované patří HSK Standard Course 1 – 6 (HSK标准教程)dle úrovně znalostí studenta, nebo Chinese for managers – Business Chinese (经纪人汉语商务篇), Road to Success (成功之路), Step by step (阶梯汉语). Více možností naleznete v našem katalogu učebnic v odkazu Knihovna.
  • Místo výuky: příjemné prostředí učeben v prostorách Konfuciova institutu, Vysoké školy finanční a správní, dle potřeb studenta nebo online.
  • Jak na to? Před první hodinou se s vámi spojíme přes email/ telefonicky, zjistíme vaše individuální přání a potřeby, zeptáme se na vaše dosavadní zkušenosti s učením čínštiny, jak a kde se čínsky učíte, jestli plánujete skládat certifikovanou zkoušku, ptáme se na studijní materiály, které jste dříve používal, ověřujeme si slovní zásobu, apod. Poté domluvíme náplň lekcí, jejich formu a frekvenci.

 

Poptávkový formulář individuální výuky čínštiny

povinné položky jsou vyznačeny tučně

 

PRO VÍCE INFORMACÍ A OBJEDNÁNÍ VÝUKY NÁS KONTAKTUJTE.

Mgr. Petra Maršálková
email: konfucius@vsfs.cz
telefon: (+420) 770 165 000